15-й МІЖНАРОДНИЙ ФОРУМ «АВТОДОРЕКСПО 2017»

З 8 по 10 листопада у Києві проходитиме 15-й Міжнародний форум «АВТОДОРЕКСПО», присвячений технологіям будівництва та ремонту доріг і мостів. Він включає в себе спеціалізовану виставку та велику науково-практичну конференцію. Форум проходить за підтримки Державного агентства автомобільних доріг України та сприяє впровадженню сучасних технологій у дорожньому будівництві країни.

Масштаби експозиції «АВТОДОРЭКСПО 2017» яскраво свідчать про зростання ділової активності в дорожній галузі та позитивних очікувань її учасників. У поточному році на майданчику будуть представлені понад 60 компаній, що майже в 1,5 рази більше, ніж рік тому. На виставку повернулися давні учасники, а також приєднуються новачки. В список найбільших експонентів будуть ASTEC, CHICAGO PNEUMATIC, COMAP, CONTROLS POLSKA, HOFMANN, IMPIANTI GUTHERM, KWAZAR CORPORATION, MARINI MAKINA, MASSENZA INTERNATIONAL, АМАКО УКРАЇНА, WIRTGEN УКРАЇНА, ДОРМАШ ГРУП, КРЕДМАШ, МАХІНА-ТСТ, PLASTICS-УКРАЇНА, ПРОЛОГ ТД, ЦЕППЕЛИН УКРАЇНА і багато інших.

Також варто відзначити зростання інтересу до українського ринку з боку іноземних компаній. В експозиції 2017 року будуть представлені виробники і постачальники з Білорусі, Німеччини, Італії, Польщі, Туреччини та Чехії.

Тематичні категорії «АВТОДОРЕКСПО» охоплюють широкий спектр рішень для завдань, які виникають в ході ремонту, будівництва та утримання доріг і мостів. На виставці будуть показані машини і спецтехніка для ремонту і будівництва доріг, комунальна техніка, асфальтобетонні заводи і емульсійні установки; матеріали і техніка для нанесення дорожньої розмітки; будівельні та армуючі матеріали і хімія, бітумні матеріали, у тому числі мастики і емульсії; огорожі для доріг і мостів, шумозахисні екрани, опори для освітлення і дорожніх знаків, дорожні і сигнальні знаки; обладнання та інструменти для науково-дослідних і пересувних лабораторій і багато іншого.

Ділова програма «АВТОДОРЕКСПО» у цьому році також помітно розшириться – виступи і презентації експертів будуть розплановані на два дні. 8 листопада в програмі форуму буде представлено унікальне для України подія – Міжнародна Дорожня Федерація (IRF) вперше проведе свої навчальні семінари, присвячені різним аспектам безпеки дорожнього руху. У цей день експерти також торкнуться інші актуальні для країни питання: обговорять перспективи дорожньої галузі на 2018-2022 роки, розглянуть роботу проекту CoST в Україні, а також познайомляться з міжнародними стандартами контролю якості на семінарі FIDIC. Другий день Форуму буде присвячений знайомству з новітніми технологіями, матеріалами і рішеннями для будівництва та ремонту доріг і мостів – тут прозвучить відразу 20 тематичних доповідей.

Щороку «АВТОДОРЕКСПО» стає головним майданчиком для спілкування фахівців – шляховиків. Адже тільки тут фахівці отримують унікальну можливість поспілкуватися з першими особами галузі та потенційними замовниками. Форум щорічно відвідують представники облавтодорів, а церемонія офіційного відкриття проходить за участю керівництва Державного агентства автомобільних доріг і представників Міністерства інфраструктури України.

Ознайомитись з програмою заходів.

Зареєструваться для участі можна за цим посиланням.