Новації будівельного законодавства. Науково-практичний семінар

Preview

Громадська спілка «Міждержавна гільдія інженерів консультантів», Всеукраїнські громадські об’єднання «Асоціація експертів будівельної галузі», «Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів архітектури», «Гільдія проектувальників у будівництві» та Державне підприємство «Науково-дослідний інститут будівельного виробництва ім. В.С. Балицького» проводять дводенний науково-практичний семінар «Зміни до містобудівного та спеціального законодавства, нормативно-правових актів і документів: новації, проблемні питання, шляхи розв’язання» із залученням до участі у ньому провідних фахівців будівельної галузі.

Метою семінару є надання підприємствам галузі кваліфікованої методичної допомоги в опануванні змін нормативної бази та формуванні комплексного бачення реформ.

Після завершення семінару його учасники зможуть взяти участь у засіданні Круглого столу з обговорення проблемних питань у сфері нормативно-правового регулювання галузі за участю представників Мінрегіону, Держархбудінспекції, профільного Комітету Верховної Ради України та фахового середовища.

Вартість участі у семінарі для однієї особи складає 4200 грн., у т.ч. ПДВ 700 грн.
Для членів об’єднань співорганізаторів – знижка 10%.
За умові подання заявки на участь до 06.07. 2017 –  знижка 15%.
Для двох і більше учасників від однієї організації –  знижка 10%.
(Максимальна знижка за наявності кількох підстав – 20 %).

Детальна інформація за телефонами: +38 044 229 71 28, + 38 096 316 37 73, +38 ‎050 323 51 99 або за  електронною адресою:  seminar71088@gmail.com

  Zayavky_doc Perelic_Vitalnyy lystProgramZayavka