Анонс: третій цьогорічний випуск інтернет-журналу «БУДІВНИЦТВО БЕЗ ПРОБЛЕМ»

Представляємо до уваги членів МГІК та наших партнерів інформацію про третій цьогорічний випуск Інтернет-журналу «БУДІВНИЦТВО БЕЗ ПРОБЛЕМ».

У випуску продовжено цикл публікацій, присвячених імплементації Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення порядку надання адміністративних послуг у сфері будівництва та створення Єдиної державної електронної системи у сфері будівництва» (від 17 жовтня 2019 року № 199-IX). Проаналізовані новації, що набрали чинності з 1 лютого 2020 року.

У зв’язку з реформуванням системи держархбудконтролю (проекти двох постанов Уряду 25 лютого вже розміщено на сайті Мінрегіону) актуальними є міркування щодо дозвільної і контрольної систем у будівництві, які були викладені у попередньому випуску (публікація «Коли  здійснюється державний контроль за об’єктом будівництва?»), та продовжені у матеріалі «Замовник і поділ контрольної та дозвільної функцій у будівництві».

Два матеріали присвячені питанням ліцензування. Наведено історичний нарис із запровадження та розвитку системи ліцензування будівельної діяльності.

Продовжено інформування про нововведення в ДБН, розпочато проведення предметних оглядів окремих з них. У поточному випуску розміщено коментар до Зміни № 2 до ДБН В.2.2-18-2007 «Будинки і споруди. Заклади соціального захисту населення».

Докладніше з випуском ББП 2-2020 можна ознайомитися ТУТ.