Державне агентство автомобільних доріг України уклало контракт із компанією «AzVirt» LLC на капітальний ремонт дороги М-01 на ділянці Київ – транспортний вузол Кіпті

Керівник Державного агентства автомобільних доріг України  Славомір Новак та Каміль Алієв, генеральний директор  компанії «AzVirt» LLC (Азербайджанська Республіка), підписали контракт на капітальний ремонт дороги М-01 на ділянці Київ – транспортний вузол Кіпті, який виконуватиметься за рахунок кредитних коштів  Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського інвестиційного банку.

У церемонії підписання взяв участь Надзвичайний та Повноважний Посол Азербайджанської Республіки  в Україні Азер Худієв.

Пан Словомір Новак зазначив, що розширення конкуренції на ринку будівництва, реконструкції та ремонтів доріг в Україні – це шлях до нової якості дорожньої інфраструктури. Збільшення учасників відкритих тендерів, які проводить Укравтодор, врешті дає хороший результат – це вища якість послуг, вищий рівень безпеки, вчасне виконання робіт. В тендерах на реконструкцію та ремонти доріг бере участь усе більша кількість компаній із усього світу.

Найближчим часом буде завершено обрання Служби незалежного інженера-резидента з технічного нагляду за виконанням робіт з реконструкції та капітального ремонту автомобільної дороги М-01 на ділянці Київ – транспортний вузол Кіпті – протяжністю понад 80 км.