ДО ПРОДАЖУ НАДІЙШОВ ПЕРЕКЛАДЕНИЙ УКРАЇНСЬКОЮ МОВОЮ «ПОСІБНИК ІЗ КОНТРАКТІВ FIDIC»

Шановні колеги!

До продажу надійшов перекладений українською мовою «Посібник із контрактів FIDIC». Переклад здійснено за виданням «FIDIC Contracts Guide, 1st Edition, 2000».

Метою видання є ознайомлення українських фахівців із типовими формами контрактів – Умовами контракту на будівництво (CONS), Умовами контракту на постачання обладнання, проектування та будівництво (P&DB) та Умовами контракту на інжиніринг, постачання та будівництво (EPCT),розробленими Міжнародною федерацією інженерів-консультантів (FIDIC). Контракти FIDIC мають на меті ефективне управління ризиками та є найбільш уживаними у світі під час реалізації інфраструктурних проектів за підтримки міжнародних фінансових організацій.

Посібник орієнтований на різні категорії споживачів: замовників будівництва, підрядників, інжинірингові та консалтингові компанії, викладачів і слухачів курсів підвищення кваліфікації, навчальних закладів тощо.

Видання містить корисний матеріал для навчання особливостям закупівель, але не призначене для викладення повного навчального курсу щодо підготовки тендерної документації. Коментарі у цьому посібнику адресовані читачам, які вже мають такий досвід, а саме тим, хто складає будівельні та/або інженерні контракти або контролює їх виконання.

У Посібнику представлено детальний опис кожного етапу тендерного процесу всіх типів проектів, а також надано загальні рекомендації з вибору відповідної типової форми контракту FIDIC.

Друковану версію україномовного видання «Посібника із контрактів FIDIC» можна придбати за наступними адресами:

• Київ, вул. Віталія Шимановського, 2/1, офіс 639, ТОВ “Національний атестаційно – навчальний центр” (ТОВ “НАНЦ”).
www.nancbud.com.ua
e-mail: nancbud@ukr.net
тел. +38 096 137-68-69, +38 095 948-97-62.

• Київ, вул. Саксаганського 110, 2 поверх, к.5, ТОВ «Видавництво «ФОРТ», www.fort.kharkiv.com,
e-mail: fort_mail@fort.kharkiv.com,
тел. +38 044 229-09-84, факс + 38 044 234-94-63.

• Харків, пров. Театральний, 11/13, к.518, ТОВ «Видавництво «ФОРТ», www.fort.kharkiv.com,

e-mail: fort_mail@fort.kharkiv.com,
тел.: +38 057 714-20-57, +38 057 714-09-08, +38 057 715-63-65.

Електронну копію Посібника у форматі PDF із можливістю інсталяції на один пристрій можна придбати на сайті FIDIC за посиланням.

Нагадуємо, що нещодавно до продажу надійшов перекладений українською мовою «Посібник із процедур закупівель FIDIC», який є практичним керівництвом для замовників будівництва, центральних та місцевих органів виконавчої влади, інженерів-консультантів, підрядників, фахівців із питань закупівель, фінансистів та юристів. Видання містить міжнародно визнані та прогресивні методики, використання яких сприятиме проведенню прозорих конкурсних торгів та ефективному управлінню ризиками під час реалізації інвестиційних проектів, оскільки остаточною метою закупівель є отримання замовником обґрунтованих та привабливих пропозицій для його проекту від кваліфікованих і досвідчених підрядників.