До уваги проектувальників: змінено індекси визначення кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт у будівництві

Наказом Державного підприємства «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості»* (ДП «УкрНДНЦ») від 24.09.2018 № 334  прийнято зміну  № 3 до  ДСТУ Б Д.1.1-7:2013 «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» з наданням чинності з 16 жовтня 2018 року.

Зокрема змінено індекси визначення кошторисної вартості проектно-вишукувальних робіт у будівництві що надає змогу суттєво підвищити рівень заробітної плати проектувальників.

Детальніше зі Зміною № 3 до  ДСТУ Б Д.1.1-7:2013  «Правила визначення вартості проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектної документації на будівництво» можна ознайомитись за посиланням.

* Державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (ДП «УкрНДНЦ») утворено постановою Кабінету Міністрів України від 21 серпня 2003 року № 1337.

Закон України «Про стандартизацію», який набрав чинності 03.01.2015 року, створює передумови наближення національної системи стандартизації до міжнародних і європейських норм та правил, а також реалізації Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, зокрема в частині здійснення необхідної адміністративної та інституційної реформ.

Відповідно до частини першої статті 11 Закону, Мінекономрозвитку було утворено національний орган стандартизації (далі — НОС), який розпочав свою діяльність 03.01.2015.

Згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26.11.2014 № 1163 «Про визначення державного підприємства, яке виконує функції національного органу стандартизації» функції НОС виконує державне підприємство «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» (далі – ДП «УкрНДНЦ»).