FIDIC нагороджує найкращих

2015awards-FIDIC-blue

FIDIC нагороджує найкращих

Міжнародна федерація інженерів-консультантів (FIDIC) щорічно організовує Міжнародні конференції інфраструктури, що є найважливішими міжнародними подіями у сфері інженерного консультування. Учасниками заходів є провідні спеціалісти та лідери галузі.

Серед основних подій, які відбуваються під час вказаних конференцій FIDIC, можна назвати Форум кращих практик, B2B сесії та навчальні програми для молодих фахівців.

Ще одним важливим заходом у рамках Міжнародної конференції інфраструктури є FIDIC Awards Gala, на якому вже кілька років поспіль урочисто нагороджуються кращі з кращих компаній зі всього світу.

Цьогоріч компанії були відзначені за номінаціями «Видатний проект року» і «Премія за заслуги у 2015 році». Основними номінантами першої премії стали проекти австралійської, китайських, французької, сінгапурської компаній.

Лідерами в номінації «Премія FIDIC за заслуги» стали китайські компанії (нагороджено 5 проектів). Крім того, відзнаку отримали проекти з Франції, Кореї, Нідерландів, Іспанії, Великобританії та США.

Ми долучаємося до привітань нагороджених компаній. Бажаємо подальшого процвітання, глобальних успішних проектів і майбутніх звершень. Сподіваємось і щиро переконані, що в недалекому майбутньому українські компанії гідно приєднаються до номінантів, а можливо, і переможців цього престижного конкурсу, заявлять про себе як професійні та конкурентні гравці на глобальному ринку інженерного консультування.

Довідково: Конкурс FIDIC Awards запроваджено для проектів, які допомагають покращити якість життя глобальної спільноти і роблять значний внесок у розвиток світової економіки. Він проводиться щороку.

При розробленні програми FIDIC AWARDS визначено такі пріоритетні цілі:

  • сприяння принципам FIDIC: якість, цілісність, стабільність;
  • відзначення видатних інженерних проектів фірм-членів FIDIC;
  • допомога у висвітленні роботи інженерно-консультаційних компаній, їх внесок для покращення якості життя;
  • популяризація діяльності з метою кращого розуміння і підтримки принципів FIDIC.

Основні цілі конкурсу повністю відповідають головним принципам Федерації, які покликані сприяти використанню найкращих міжнародних практик і ресурсів FIDIC.

У конкурсі FIDIC AWARDS беруть участь компанії, що надають послуги по проектам усіх типів і розмірів, але номінанти повинні належати до асоціацій-членів FIDIC або мати афілійоване членство.

Кандидати на премії демонструють інноваційні підходи, якість і професійну майстерність, відданість принципам прозорості та цілісності, повагу до навколишнього середовища.

Рішення про присвоєння відповідної номінації приймає суддівська команда, яка включає, як правило, екс-президентів FIDIC.