FIDIC запрошує на Міжнародну конференцію інфраструктури

Marrakesh

FIDIC запрошує на Міжнародну конференцію інфраструктури

Група Асоціацій Африканських Членів FIDIC і Марокканська Федерація інженерів консультантів запрошують взяти участь у Міжнародній конференції інфраструктури, проведення якої заплановано на 25-27 вересня 2016 року в Марракеші. Проанонсовано такі основні теми для розгляду:

  • Глобальні ринки інфраструктури
  • Відновлювальна і екологічно чиста енергетика
  • Ризики і відповідальність
  • Управління водною кризою
  • Можливості для бізнесу в Африці
  • Міські проблеми та розвиток міського господарства
  • Інтеграційний менеджмент
  • Створення технологій роботи для Вашого бізнесу, проектів і персоналу.

До участі в конференції запрошують долучитися інженерів-консультантів, керівників консалтингових інжинірингових фірм, підрядників, архітекторів, менеджерів проектів, менеджерів по контрактах, фінансові інституції, фонди, представників урядових органів, які беруть участь у закупівлях, представників керівництва ООН та неурядових організацій, юристів будівельних компаній.

У ході заходу увага буде зосереджена на розробленні плану дій, питаннях напрацювання механізмів взаємодії із заінтересованими сторонами, дотриманні послідовності на етапі проектування та інших критеріях, на заходах по комплексному управлінню ресурсами (одночасне вирішення численних проблем).

Ще під час Саміту ділового клімату, проведеного для Сторін Конференції 21 (COP 21) у 2015 році, FIDIC звернула увагу учасників, що їх діяльність повинна більше концентруватися на практичних кроках, які можуть бути запроваджені, та на бізнес-рішеннях, прийнятих для подолання реальних проблем, що впливають на суспільство.

З більш детальною інформацією щодо тематики Конференції та можливої участі можна ознайомитися на офіційному сайті FIDIC за посиланням.  

Довідково: Міжнародна конференція інфраструктури FIDIC зібрала лідерів і професіоналів галузі та активно функціонує з 1913 року. Це великий міжнародний захід, що призначений виключно для сектора інфраструктури. До складу його учасників входять керівники великих інженерно-консультаційних компаній, підрядники, замовники, представники урядів і фінансових установ, що працюють на розвиток цієї галузі.