КНУБА та МГІК домовились про співпрацю у сфері освіти

Підписано Меморандум про співпрацю між Київським національним університетом будівництва і архітектури та Міждержавною гільдією інженерів-консультантів.

В рамках Меморандуму у штаб-квартирі Міждержавної гільдії інженерів-консультантів відбулась зустріч президента МГІК Олександра Михайловича Непомнящого, першого проректора Київського національного університета будівництва і архітектури Дениса Олеговича  Чернишева та директора Інституту інноваційної освіти Київського національного університета будівництва і архітектури Олександра Степановича Даневича.

Під час зустрічі були обговорені актуальні питання щодо навчання та підвищення кваліфікації вітчизняних фахівців будівельної галузі та визначені перспективні напрями співпраці.

Учасники зустрічі відзначили важливість співпраці між закладами вищої освіти та фаховими професійними об’єднаннями, у тому числі саморегулівними організаціями у сфері архітектурної та будівельної діяльності, спрямованої підвищення рівня фахівців будівельної галузі, формування нових напрямів післядипломної освіти, забезпечення участі закладів вищої освіти у  процесах, пов’язаних із добровільною сертифікацією персоналу  будівельної галузі.

Зокрема, під час зустрічі було обговорено питання навчання та сертифікації фахівців будівельної галузі за професією «інженер-консультант (будівництво)».

Учасники зустрічі дійшли згоди, що, враховуючи унікальний та багаторічний досвід КНУБА, а також досвід, накопичений МГІК, об’єднання зусиль, спрямованих на удосконалення освітніх процесів у сфері будівництва, сприятиме наближенню України до рівня технічно-розвинених країн.

Нагадуємо, що на сьогодні до співпраці з фаховими професійними об’єднаннями вже долучились Міжрегіональна Академія управління персоналом та Одеська державна академія будівництва та архітектури.