Лист Виконавчого директора FIDIC Нельсона Огуншакіна ОБЕ

Шановні колеги!

Вашій увазі пропонується лист Виконавчого директора FIDIC Нельсона Огуншакіна ОБЕ, надісланий за результатами Міжнародної інфраструктурної конференції FIDIC «Мобільність і Смарт-Інфраструктура», яка проходила 9-11 вересня у Берліні (Німеччина) її учасникам.

м. Женева, 21 вересня 2018 р.

Учасникам Міжнародної конференції FIDIC з інфраструктури, Берлін, 2018 р.

 До нових успіхів після конференції FIDIC у Берліні, 2018 р.

Пишу вам від імені ради директорів FIDIC, щоб подякувати за вашу участь у щорічній конференції FIDIC, яка цього разу відбулась у Берліні. З огляду за відклики, які ми отримали під час проведення заходу і після того, як учасники повернулись додому, конференція пройшла надзвичайно вдало. Багато учасників відзначили, що це був один з найкращих заходів FIDIC, які вони відвідували.

Мені дуже приємно, що так багато з вас вподобали захід і знайшли час під час перебування у Берліні, щоб побажати мені успіхів на моїй новій посаді Виконавчого директора FIDIC. Я пишаюся тим, що обіймаю цю посаду, і з задоволенням чекаю на майбутні виклики, які ми долатимемо разом, щоб зробити FIDIC сильнішою та ефективнішою організацією, що відповідає потребам майбутнього.

На конференції у Берліні обговорювались деякі ключові питання, з якими стикається наша галузь, і я знаю, що обговорення як у рамках конференції, так і поза її межами сприятимуть вашому розумінню проблем і можливостей, які стоять перед нашою галуззю у той час, коли ми намагаємось працювати у бізнес-середовищі, яке змінюється.

Всі засідання конференції були захоплюючими: з питань майбутнього інфраструктури, цифрової економіки, розумних міст, діджиталізації, фінансування, сталого розвитку міст, транспорту і бачення майбутніх лідерів щодо того, який вигляд матиме наша галузь надалі. Всі ці засідання можна подивитися онлайн і поділитися думками з колегами або просто переглянути ще раз. Натисніть на посилання для перегляду всіх засідань дводенної конференції.

На сторінці FIDIC у FACEBOOK ми також розмістили фотографії з конференції і неофіційних заходів, які було влаштовано. Якщо ви захочете переглянути їх і можливо відшукати себе або колег на фотографіях з Берліна, перейдіть за посиланням нижче.

Будучи учасником конференції ФІДІК Берлін-2018, ви вже повинні були отримати відклик від наших партнерів-організаторів заходу, «К.І.Т. Груп». Якщо ви ще цього не зробили, будь-ласка, пройдіть коротке опитування. Ваша думка має значення для нас. Вона є внеском до постійного покращення конференції і допомагає FIDIC планувати майбутні заходи.

Щодо інших заходів, у найближчі місяці ми проводитимемо декілька корисних семінарів та інших заходів, які можуть вас зацікавити. Серед них – велика «Конференція користувачів міжнародних договорів FIDIC 2018», яка пройде у Лондоні 4-5 грудня, «Друга конференція користувачів договорів FIDIC Латинської Америки», які відбудеться 2-3 жовтня у Панамі, а також «Четверта конференція користувачів договорів FIDIC Африки», 30-31 жовтня, Йоганнесбург. Для отримання детальної інформації про ці та всі інші заходи можна дізнатися на інтернет-сайті FIDIC у розділі «Навчання і заходи».

Звісно, один з найголовніших заходів, який ви не захочете пропустити, це наступна «Міжнародна конференція FIDIC з інфраструктури», яка відбудеться у Мехіко з 8 по 10 вересня 2019 р. Продовжуючи орієнтований на майбутнє підхід Берліну-2018, на конференції у Мехіко ми звернемо увагу на те, як технології революційно змінюють спосіб, у який підприємства і галузь здійснюють свою діяльність. Не забудьте відмітити ці дати у своєму щоденнику!

Ще раз дякую вам за підтримку цьогорічної конференції FIDIC у Берліні. Вона не була б такою  успішною без вашого внеску й участі. Я налаштований на продовження такої залученості у наступні місяці і буду із задоволенням інформувати вас про роботу, ініціативи і заходи FIDIC.

Зважаючи на нагоди, які нас оточують, FIDIC і наша галузь мають величезний потенціал. З нетерпінням чекаю на співпрацю з вами, щоб користуватися цими нагодами і реалізовувати наш потенціал. Ваш внесок у нашу справу є дуже цінним, адже ми прагнемо зробити FIDIC кращим, ніж будь-коли. Я впевнений, з вашою допомогою ми можемо цього досягти.

З найкращими побажаннями,

Др. Нельсон Огуншакін, кавалер Ордену Британської імперії

Виконавчий директор ФІДІК