Методи обстеження конструкцій, і не тільки – тема онлайн-зустрічі фахівців МГІК та Koltek

Koltek – це багатопрофільна турецька компанія, що надає повний спектр послуг інжинірингових, яка заснована в 1988 році і успішно завершила понад 600 будівельних проектів. Фірма також має дочірню компанію у Великобританії.

У вже традиційних онлайн-зустрічах МГІК з національними асоціаціями інженерів-консультантів і провідними інжиніринговими компаніями світу, що спрямовані на підтримку вітчизняного ринку в умовах російської збройної агресії, Koltek представляли:
Емір Альп Гюнер – генеральний директор (структурний експерт);
Алекс Зерберг – менеджер з розвитку бізнесу;
Мурат Хосгор – інженер-будівельник;
Валерія Мороз – спеціаліст з розвитку бізнесу.

KOLTEK споруджувала модульні будинки для сірійських біженців, які, з урахуванням логістики, можуть бути використані в Україні. Досвід цієї компанії може бути корисним і для післявоєнної відбудови країни. Однак на першому плані сьогодні – питання обстеження зруйнованих і пошкоджених об’єктів.

Деякими методами обстеження конструкцій, що постраждали від вибуху (на прикладі подібних сейсмічних руйнувань), підходами до укрупненого аналізу збитків та методології аварійного відновлення, що апробовані на практиці, колеги поділилися з нами.