МГІК налагоджує співпрацю українських інженерів з провідними інжиніринговими компаніями світу

SU-YAPI – досвідчена турецька компанія у сфері масового житлового будівництва та багатофункціональної забудови – хотіла б допомогти українським інженерам у міському та регіональному плануванні, проектуванні будівель, розвитку інфраструктури та нагляді за будівництвом в процесі відбудови зруйнованих внаслідок російської збройної агресії об’єктів. Такі наміри було підтверджено в ході онлайн-зустрічі представників МГІК та SU-YAPI, яка відбулася 21 квітня цього року.

SU-YAPI заснована в 1964 році, є незалежною багатопрофільною інженерно-консалтинговою компанією, що виконала понад 700 проектів в Туреччині та за кордоном. Деякі з них були реалізовані спільно з іноземними інжиніринговими та консалтинговими компаніями.

Наші партнери висловили готовність просувати питання експертної, інформаційної та організаційної підтримки українських фахівців, у тому числі через «організації ділової дипломатії», такі як Рада зовнішньоекономічних зв’язків Туреччини (DEİK).

МГІК готує перелік питань для подальшої співпраці. Пропозиції приймаються на електронну адресу office@iceg.com.ua до 27.04.2022.