МГІК цінує партнерство з Литовською асоціацією інженерно-консалтингових компаній в умовах війни

Дружньою атмосферою та конструктивними підходами відзначилася онлайн-зустріч Міждержавної гільдії інженерів-консультантів (МГІК) з нашими постійними партнерами – Литовською асоціацією інженерно-консалтингових компаній (Lietuvos projektavimo įmonių asociacija, LPĮA).

Президент LPĮA Артурас Абромавічус та виконавчий директор Лісвунас Барткевічус підтримали ініціативу президента МГІК Олександра Непомнящого щодо створення каталогу інформації про міжнародних спеціалістів за напрямками та залучення їх до обміну досвідом з відновлення зруйнованих і пошкоджених об’єктів інфраструктури.

Віце-президент МГІК Світлана Рева проінформувала про створення робочої групи у сфері будівництва житла Українсько-литовської ділової ради УСПП (детальніше – за посиланням), яка стане ще одним інструментом поглиблення міжнародного співробітництва.

Наші колеги у цей складний час запевнили Міждержавну гільдію інженерів консультантів та інжинірингово-консалтингову спільноту України загалом у незмінній підтримці.

Довідково: меморандум про взаєморозуміння між Міждержавною гільдією інженерів консультантів (МГІК) та Литовською асоціацією інженерно-консалтингових компаній (LPĮA) було підписано 29 вересня 2016 р. у м. Вільнюс в рамках спільного засідання Українсько-литовської та Литовсько-української ділових рад. Ці ділові ради були створені 9 квітня 2013 року Українським союзом промисловців і підприємців України і Конфедерацією промисловості Литви з метою реалізації міждержавних домовленостей між Україною ти Литовської Республікою у сфері торгово-економічного співробітництва.