Міжнародні фінансові організації обговорили питання реформування ЖКГ

MR logo

 

Міжнародні фінансові організації обговорили питання реформування ЖКГ

Згідно інформації, оприлюдненої на офіційному сайті Мінрегіону, 10 лютого відбулася координаційна зустріч з донорами та міжнародними фінансовими організаціями за участі заступника Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Едуарда Кругляка.

На зустрічі обговорювались основні напрямки реформи ЖКГ, обґрунтовані в Стратегії розвитку житлово-комунального господарства.

За словами заступника Міністра, Стратегія спрямована на розвиток:

  • житлового господарства;
  • теплоенергетики;
  • водопровідно-каналізаційного господарства;
  • утилізації твердих побутових відходів.

«Це чотири кити, на яких сьогодні тримається вся система ЖКГ та дозволяє надавати послуги як населенню, так і організаціям – користувачам наших послуг», — зазначив Едуард Кругляк.

Особливої уваги під час зустрічі було приділено питанню термомодернізації житлового фонду та механізмам приведення житлового господарства до міжнародних норм. Саме це, зважаючи на гостру актуальність цієї проблеми в нашій країні та у зв’язку з євроінтеграційними процесами, було названо основними завданнями Мінрегіону на 2016 рік.

Мінрегіон очікує підтвердження інтересу щодо конкретного напрямку співпраці та пропозицій від донорів і МФО щодо фінансування.

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів готова долучитися до реалізації інвестиційних проектів та інформуватиме своїх партнерів про нові можливості на ринку інжинірингових послуг.