Можливості співпраці німецьких і українських компаній при реалізації проектів відновлення України

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів презентувала свою діяльність та розповіла про виклики і ризики вітчизняного ринку інженерно-консультаційних послуг в умовах війни під час засідання вищого керівного органу управління – федеральної ради (Der Bundesvorstand) Асоціації інженерів-консультантів Німеччини (VBI), яка є найбільшою в Європі національною асоціацією такого спрямування.

VBI в особі президента Йорга Тіле (Jörg Thiele), віце-президентів д-ра Петера Варнеке (Peter Warnecke) та Йоргена Коппера (Jörgen Kopper) висловила підтримку українській інжиніринговій спільноті у цей складний час.

Обговорено питання щодо потреб, можливостей і формату інформаційно-методичної співпраці з обстеження об’єктів, зруйнованих чи пошкоджених у результаті воєнних дій для їх подальшого відновлення.

Слід зазначити, що сьогодні проблема російсько-української війни на порядку денному не лише урядів європейських країн і міжнародних міжурядових організацій, але і таких добровільних фахових об’єднань учасників ринків, як VBI.

Так, наступної середи ця асоціація організовує інформаційний онлайн-семінар «Вплив війни в Україні на контракти на будівництво та планування», де пропонується обговорити наслідки воєнних дій для діючих будівельних контрактів та контрактів, що підлягають укладанню, а також вплив на планування договірних відносин у будівництві загалом.