Нагородження з нагоди професійного свята – Дня будівельника України

6 серпня у Міністерстві розвитку громад та територій України відбулась урочиста нарада з нагоди Дня будівельника під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля та Міністра розвитку громад та територій України Олексія Чернишова, за участі заступника Керівника Офісу Президента України, членів Кабінету Міністрів, депутатів Верховної Ради, представників будівельної галузі, професійних і громадських організацій та об’єднань.

«Будівельна галузь є важливою складовою економіки України. Вона приносить вагому додану вартість і створює тисячі нових робочих місць. Завдяки зусиллям будівельників та інвестиціям, які вони роблять в економічну стабільність, Україні сьогодні простіше проходити кризові часи. Вдячний вам за те, що в непрості часи виконуєте свою роботу та здаєте в експлуатацію нові об’єкти. Це те, що розвиває нашу державу, і лишиться в Україні для наступних поколінь», – зазначив Прем’єр-міністр, вітаючи присутніх з професійним святом.

З нагоди професійного свята за вагомий особистий внесок у розвиток будівельної галузі, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм Почесною грамотою Міністерства розвитку громад та територій України було нагороджено Дмитра Владиславовича Барзиловича, віце-президента Міждержавної гільдії інженерів-консультантів, директора Департаменту технічного регулювання та науково-технічного розвитку Мінрегіону України у 2005-2016 роках.

Колектив Міждержавної гільдії інженерів-консультантів щиро вітає Дмитра Владиславовича з отриманою нагородою та бажає подальших творчих звершень!