Наші фахівці проводять обстеження зруйнованих та пошкоджених об’єктів

Держава та професійна спільнота активно працюють над забезпеченням обстеження зруйнованих і пошкоджених в ході війни будівель і споруд. Це – початковий етап відбудови об’єктів, необхідний для визначення можливості їх подальшої експлуатації, виконання відновлювальних робіт або демонтажу.

На сьогодні, у тому числі за участі Міждержавної гільдії інженерів-консультантів,  сформовано низку груп, до яких входять небайдужі фахівці та експерти, що мають відповідну кваліфікацію.

Обстеження пошкодженого об’єкта у м. Києві проводиться під керівництвом
Олега Васеньова – провідного інженера-консультанта, Голови комісії з питань
професійної етики інженерів-консультантів МГІК

Нагадаємо, що на період воєнного стану та протягом наступних 90 календарних днів обстеження, окрім сертифікованих експертів, можуть також проводити:

  • інженер-проектувальник із кваліфікаційним рівнем «провідний» або «I категорія», який має кваліфікаційний сертифікат за спеціалізацією «інженерно-будівельне проектування у частині забезпечення механічного опору та стійкості»;
  • експерт будівельний із кваліфікаційним рівнем «провідний» або «I категорія», який має кваліфікаційний сертифікат за спеціалізацією «експертиза проєктної документації у частині забезпечення механічного опору та стійкості»;
  • інженер-консультант (будівництво) із кваліфікаційним рівнем «провідний» або «I категорія».

До обстеження також можна залучати підприємства, установи та організації, у складі яких є такі виконавці.