Президент МГІК візьме участь у GLOBAL ECONOMIC IMPACT FORUM ON UKRAINE у Стамбулі 21-22 липня 2022

21-22 липня 2022 р. у м. Стамбул відбудеться THE GLOBAL ECONOMIC IMPACT FORUM ON UKRAINE, впливова міжнародна конференція, присвячена відбудові України. Форум планують відвідати понад 1000 осіб з понад 77 країн світу, включаючи глав держав та міністрів урядів, представники законодавчих органів, керівників компаній, громадських лідерів, глобальних мас-медіа та інвесторів з країн Африки, Азії, Європи, Близького Сходу, Тихого океану, Латинської та Північної Америки.  Також програмою заходу передбачено виступи понад 80 спікерів.

Під час форуму планується торкнутися таких тем, як підтримка участі українських компаній у створенні глобальних господарських зв’язків, співпраця з приватним сектором з метою інвестування в інфраструктуру створення місцевих економічних можливостей для України тощо.

Global Economic Impact Forum on Ukraine буде проведено за підтримки Торгово-промислової палати України, Міжнародної ради бізнес асоціацій та палат в Україні, Офісу Національної інвестиційної ради України та Міжнародної Торговельної ради ITC.

Міждержавну гільдію інженерів-консультантів під час форуму буде представляти Президент МГІК, доктор наук з державного управління, професор Олександр Непомнящий.