Привітання Міжнародної федерації інженерів-консультантів

FIDIC бажає Вам успішного 2019 року!

У цей особливий час року я хотів би від імені колективу FIDIC та від себе особисто привітати всіх наших клієнтів. Сподіваюсь, Ви скористаєтесь можливістю відпочити протягом наступних двох тижнів і провести цей час з родиною та друзями.

Останній квартал 2018 року був дуже насиченим для FIDIC. Відбулась ціла низка важливих подій, які, як ми очікуємо,  допоможуть зміцнити нашу організацію у 2019 році.

FIDIC, як і раніше, активно братиме участь у глобальних заходах.

Хочу зазначити, що протягом 2018 року істотно збільшився попит на друге видання наших контрактів FIDIC, опублікованих у  2017 році. Після конференцій користувачів контрактів FIDIC, які відбувались у  Йоханнесбурзі та Лондоні ми отримали багато цікавих і корисних відгуків від їх учасників,  які наш оновлений і посилений Комітет по контрактам FIDIC використовуватиме у своїй роботі.

У наступному році FIDIC продовжить розширювати географію навчання користувачів контрактів по всьому світу, а також надасть більше можливостей онлайн-навчання для тих, хто не може приїхати на курси.

Наші фахівці старанно працює над плануванням наших ключових подій в 2019 році. Вони включають проведення щорічної глобальної інфраструктурної конференції FIDIC в Мексиці, у роботі якої, як  ми сподіваємося,  Ви візьмете участь, а також п’ять конференцій, присвячених  контрактом FIDIC  для користувачів з усього світу. Всі ці події дають FIDIC цінну можливість підтримувати зв’язок з користувачами контрактів FIDIC  і залучати ключові зацікавлені сторони в інфраструктурну галузь.

Нарешті, я просто хотів подякувати Вам за Вашу безцінну підтримку, довіру і допомогу FIDIC протягом року. Ми з нетерпінням чекаємо спільної роботи з Вами в 2019 році.

З найкращими побажаннями щасливого і спокійного відпочинку,   

Від імені та за дорученням FIDIC                                                                                                                                                                                           

Доктор Нельсон Огуншакін, OBE

Виконавчий директор FIDIC