Призначено нових членів Комітету FIDIC з контрактів

Міжнародна федерація інженерів-консультантів (FIDIC)  посилила свій впливовий Комітет з контрактів, призначивши трьох нових членів.

Новими членами Комітету стали:  міжнародний арбітр з будівництва,  заступник голови компанії «Jacobs Engineering Group» Деріл Ерсом (США),  інженер-будівельник та керуючий директор компанії «Neuenschwander Consulting Engineers» Матіас Нойеншвандер (Швейцария) та Адам Бялачовські (Польща), генеральний директор компанії «Vintage Consulting».

Комітет FIDIC з контрактів надає Правлінню  FIDIC рекомендації щодо необхідності оновлення існуючих або підготовки нових умов контрактів та супутніх документів.

Міжнародний комітет, що складається з восьми осіб, також тісно співпрацює з персоналом FIDIC, створюючи цільові групи для моніторингу роботи Комітету і розгляду документів, щоб гарантувати, що вони враховують останні досягнення галузі. Члени комітету також підтримують зв’язок з організаціями, зацікавленими в умовах контрактів Веселки FIDIC.

Коментуючи призначення трьох нових членів комітету, виконавчий директор FIDIC Нельсон Огуншакін сказав: «Я радий, що ми залучили трьох провідних світових експертів в області права, контрактів та інжинірингу для роботи в Комітеті FIDIC з контрактів. Вони привнесуть у роботу комітету свої знання і досвід з розроблення, використання і регулювання широко відомих контрактів FIDIC з будівництва та надання послуг. Я з нетерпінням очікую спільної роботи з ними в найближчі місяці і роки».

У свою чергу Голова Комітету FIDIC з контрактів Золтан Захоні зазначив: «Ряд експертів з відповідними знаннями дуже хочуть стати членами цього флагманського комітету FIDIC, і я радію, що ми залучили таких висококваліфікованих і досвідчених людей, які подали заявку на участь у нашій команді. Нові члени Комітету допоможуть забезпечити подальший розвиток контрактних документів FIDIC для їх успішного використання міжнародними фінансовими організаціями, і я з нетерпінням чекаю початку роботи з ними».

До складу повноправних членів комітету входять Золтан Захоні (Угорщина), Кай Мьоллер (Швеція), Сіобхан Фахі (Ірландія), Де Баррі (Ірландія), Вінсент Лілуп (Франція), Деріл Ерсом (США), Матіас Нойеншвандер (Швейцарія) і Адам Бялачовскі (Польща).

Відповідальною за роботу Комітету FIDIC  з контрактів призначена член Ради директорів FIDIC Аіша Надар (Швеція).