Розпочинає роботу осіння конференція Американської ради інжинірингових компаній

Триває світовий марафон щорічних зібрань інжинірингово-консалтингових асоціацій, який цьогоріч розпочався з Міжнародної інфраструктурної конференції FIDIC, яка пройшла  у вересні у Берліні (Німеччина).

Відсьогодні у Лас-Вегасі (Сполучені Штати Америки) розпочинає роботу осіння конференція Американської ради інжинірингових компаній* (ACEC).

У рамках конференції відбудуться засідання Ради директорів та Виконавчого комітету ACEC, Комітетів з управління ризиками, кращими бізнес-практиками, з питань оподаткування та регулювання, Міжнародного комітету,  а також форуми, присвячені юридичним питанням, розвитку інжинірингової діяльності тощо.

У роботі конференції візьмуть участь понад 800 представників інжинірингово-консалтингової спільноти як зі Сполучених Штатів, так і з інших країн.

*Американська рада інженерних компаній (ACEC), історія якої налічує понад 100 років, представляє тисячі інжинірингових компаній, і є голосом інжинірингово-консалтингової спільноти Сполучених Штатів Америки.

Штаб-квартира ACEC знаходиться у Вашингтоні, округ Колумбія.

ACEC є федерацією 52 державних і регіональних рад, що представляють понад 600 000 інженерів, архітекторів, землевпорядників та інших фахівців.

Основна місія ACEC полягає у зміцненні ділового середовища для наших членів фірми за допомогою юридичного сприяння уряду, політичних дій та бізнес-освіти.