Відбулася онлайн-зустріч представників ATCEA та МГІК

17 червня відбулася робоча онлайн-зустріч представників Асоціації турецьких інженерів консультантів та архітекторів (ATCEA) з керівництвом та фахівцями МГІК.

На зустрічі Асоціацію турецьких інженерів консультантів та архітекторів представляли:

  • Пан Ірфан Акер (Mr. İrfan Aker), Голова ATCEA;
    • Пан Орхан Улудаг (Mr. Orhan Uludag) – член правління ATCEA, секретар;
    • Пан Халіл Ага (Mr.Halil Agah) – Генеральний секретар ATCEA.

Президент Міждержавної гільдії інженерів-консультантів Олександр Непомнящий у ході зустрічі поінформував турецьких колег про масштаби руйнувань внаслідок російсько-української війни та про виклики, з якими стикається українська професійна спільнота під час проведення обстежень зруйнованих та пошкоджених будівель і споруд та об’єктів інфраструктури, а також щодо роботи над удосконаленням нормативних документів з обстеження.

Голова Асоціації турецьких інженерів консультантів та архітекторів пан Ірфан Акер висловив підтримку українському народові та готовність до спільного пошуку практичних кроків, які дозволять застосувати найкращі світові практики з обстеження пошкоджених чи зруйнованих будівель і споруд та об’єктів інфраструктури.

За результатами зустрічі сторони домовилися поглибити співпрацю, започатковану у 2017 році та передбачену Меморандумом про взаємопорозуміння, та здійснити практичні заходи, спрямовані на надання українським фахівцям методологічної допомоги.

Із презентацією ATCEA можна ознайомитися тут.

ФОТОГАЛЕРЕЯ