Виконавча влада і громадянське суспільство об’єднують зусилля для впровадження кращих практик управління проектами

Тристоронній Меморандум про співпрацю підписали Закарпатська обласна державна адміністрація, Громадська спілка “Міждержавна гільдія інженерів-консультантів” та Служба автомобільних доріг у Закарпатській області.

За словами голови Закарпатської ОДА Анатолія Полоскова, налагодження горизонтальних зв’язків сприятиме реалізації програмних та стратегічних документів розвитку області. Регіональні програми передбачають широке сприяння розвитку інфраструктури,  підприємництва, зв’язку, газифікації, залученню іноземних та внутрішніх інвестицій, активне поглиблення економічного та культурного співробітництва з партнерами європейських та інших країн світу, що вимагає, серед іншого, реалізації нових інфраструктурних проектів.

На передовій Президентської програми “Велике будівництво” – Служба автомобільних доріг у Закарпатській області, керівник якої,  Борис Воловик, також долучився до підписання Меморандуму про співпрацю. За інформацією веб-сайту Служби, на проведення ремонтних робіт на дорогах загальнонаціонального значення у Закарпатській області у 2021 році з державного бюджету виділено 3 млрд 656 млн гривень. План на 2021 рік – відновити 265 км державних автошляхів загального значення.

Підписанти домовились докладати спільних зусиль для формування гармонійного життєвого середовища, сталого розвитку та розбудови територій, підвищення інвестиційної привабливості, запровадження нових підходів до реалізації інвестиційно-будівельних проектів (у тому числі при будівництві об’єктів транспортної інфраструктури) шляхом залучення інженерів-консультантів.

“Цей Меморандум – приклад ефективної взаємодії місцевих органів виконавчої влади, організацій громадянського суспільства та служб автомобільних доріг в регіонах. Об’єднання потенціалу сторін дає змогу впроваджувати кращі міжнародні та вітчизняні практики управління проектами” – зазначив президент МГІК Олександр Непомнящий.