Висока якість збудованих доріг – головне завдання діяльності інженера-консультанта

Представники Громадської спілки «Міждержавна гільдія інженерів консультантів» (МГІК) Ірина Лагунова  та Оксана Медведчук  взяли участь у першому засіданні робочої групи з питань узагальнення практики застосування законодавства про незалежний інженерний контроль (оцінку) технічного стану автомобільних доріг та якості дорожніх робіт і розроблення пропозицій щодо його вдосконалення, яка створена Міністерством інфраструктури України.

До складу цієї робочої групи входять представники структурних підрозділів Мінінфраструктури, Команди підтримки реформ цього міністерства, Урядово-громадської ініціативи «Разом проти корупції», Реанімаційного Пакету Реформ, підприємств, установ та громадських організацій, які опікуються питаннями дорожнього будівництва.

На засіданні під головуванням заступника Міністра Юрія Лавренюка розглядались питання, пов’язані зі сферою регулювання діяльності інженера-консультанта, завданнями, функціями та повноваженнями у трикутнику «Замовник – Підрядник – Інженер-консультант».

Зрозуміло, що послуги інженера-консультанта дуже потрібні у дорожньому будівництві, оскільки на цей рік Уряд виділяє значний обсяг коштів на відновлення та спорудження автошляхів.

Маємо надію, що ця робоча група стане ефективним майданчиком для напрацювання механізмів залучення інженера-консультанта як суб’єкта господарювання і фахівця до реалізації будівельних проектів та сприятиме підвищенню якості будівництва доріг.