Вітаємо віце-президента МГІК Юрія Григоровича Права з присудженням наукового ступеня доктора наук!

Колектив  Міждержавної гільдії інженерів-консультантів  щиро вітає віце-президента Гільдії Юрія Григоровича Права зі значним новим здобуттям.

Наказом Міністерства освіти і науки України від 29 червня 2021 року № 735 «Про рішення з питань присудження наукових ступенів і присвоєння вчених звань та внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 15 квітня 2021 року № 420» затверджено рішення спеціалізованої вченої ради про присудження Юрію Григоровичу наукового ступеня доктора наук за науковою спеціальністю 25.00.02 «Механізми державного управління».

Слід зазначити, що науковим консультантом Юрія Григоровича, дисертаційне дослідження якого було присвячене питанням формування та реалізації державної політики сприяння розвитку інвестиційно-будівельного комплексу в умовах децентралізації України, виступив президент МГІК Олександр Михайлович Непомнящий.

Юрій Прав є членом Наукової школи управління ризиками при будівництві та експлуатації об’єктів нерухомості.

Бажаємо нашому віце-президентові міцного здоров’я, творчої наснаги та подальших звершень у його науковій, громадській та професійній діяльності!