Вітаємо з річницею колектив Міжрегіональної Академії управління персоналом!

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів щиро вітає колектив Міжрегіональної Академії управління персоналом з тридцять першою річницею від дня заснування.

Протягом всіх цих років МАУП був і залишається ключовою ланкою в процесі становлення власної національної системи освіти і науки, реалізації державної політики в цій галузі, визначенні її гідного місця у світовому навчально-виховному просторі.

Щоденна наполеглива та віддана робота керівництва МАУП, глибокий науковий підхід, творче та інноваційне мислення професорсько-викладацького складу МАУП, а, також, конструктивні партнерські відносини з усіма учасниками методичного забезпечення навчального процесу – науковими колективами, методистами, видавництвом, бібліотекою допомагають Академії відповідати вимогам сьогодення, впевнено йти вперед і досягати нових висот.

Переконані, що діяльність Академії у сфері розвитку вітчизняної освіти, впровадженні нових навчальних технологій буде вдячно і шанобливо прийнята вчителями, організаторами освітнього процесу, усією громадськістю та державою.

Бажаємо вам і вашим близьким здоров’я і щастя, енергії та творчих здобутків, оптимізму та успіхів в усіх справах!