Видано перші сертифікати провідним інженерам технічного нагляду

Sert GITN

Видано перші сертифікати провідним інженерам технічного нагляду

25 лютого поточного року відбулося урочисте вручення перших 9 сертифікатів провідним інженерам технічного нагляду, які отримали найвищу категорію в цій професійній ієрархії. 

Професійну атестацію проводила Гільдія інженерів технічного нагляду за будівництвом об’єктів інфраструктури, яка здійснює цю функцію на підставі делегованих повноважень.   

Нагадаємо, що відповідно до Закону України «Про архітектурну діяльність» відповідальні виконавці окремих видів робіт (послуг), пов’язаних зі створенням об’єктів архітектури (архітектори, інженери-проектувальники, інженери технічного нагляду та експерти), проходять професійну атестацію.

Наказом Мінрегіону від 27.01.2014 №26 внесено зміну до Випуску 64 Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників, якою запроваджено чотирирівневу систему кваліфікації персоналу для ряду професій. Це, відповідно, спричинило зміни і в системі професійної атестації. 

Тепер підтвердження рівня кваліфікації та знань виконавця при проведенні іспиту здійснюється поетапно, відповідно до заявленого кваліфікаційного рівня (категорії), який бажає отримати виконавець.