З днем будівельника!

Шановні колеги, друзі!

Колектив Міждержавної гільдії інженерів-консультантів щиро вітає всіх будівельників та працівників промисловості будівельних матеріалів з нагоди професійного свята.

Суспільство високо цінує Ваші досягнення.

Оновлення технологій, освоєння нових фінансово-інвестиційних механізмів, впровадження прогресивних підходів до планування та забудови міст і сіл дозволять створити територію якісного та комфортного життя для наших людей, стануть свідченням стабільності та добробуту.

В цей світлий день особливо хочеться подякувати усім творцям прекрасного майбутнього, людям, які невтомними руками та щирим серцем плекають надію рідної країни. Висловлюємо вдячність за вашу нелегку, але почесну працю, продовження славетних традицій зодчества, за одну з найбільших цінностей кожної людини – рідний дім.

Бажаємо усім будівельникам, аби подаровані ними тепло і добробут поверталися їм сторицею, щоб краса, яку вони дарують людям, розквітала найяскравішими барвами, щоб сили і натхнення творити були невичерпними, аби через покоління наші правнуки пишалися здобутками наших сучасників.

Наснаги вам, дорогі будівельники!