За сприяння МГІК міцніє українсько-турецьке співробітництво

З ініціативи Міждержавної гільдії інженерів-консультантів 22 квітня відбулась робоча онлайн-зустріч керівництва та фахівців МГІК з представниками турецької інжинірингової компанії Temelsu international engineering services inc.

Дискусія зосередилася навколо практичних питань обстеження будівель і споруд, пошкоджених чи зруйнованих у ході російсько-української війни. Близьким, хоча і не тотожним за руйнівним впливом до бойових уражень в частині порушення міцності і стійкості будівельних конструкцій є сейсмічний вплив. Маючи досвід роботи в епіцентрах землетрусів, насамперед, – щодо інженерних мереж і об’єктів критичної інфраструктури, турецькі експерти готові відповісти на питання наших вітчизняних колег. Крім того, партнери мають намір поділитися наявними у Туреччині науковими напрацюваннями і публікаціями щодо обстеження й відбудови зруйнованих об’єктів.

TEMELSU, маючи досвід роботи на українському ринку, також зможе долучитися до відбудови України після завершення військових дій.

Довідково: Компанія TEMELSU заснована в 1969 році та надає інжинірингові і консалтингові послуги державним установам, органам місцевого самоврядування та компаніям приватного сектору на всіх етапах  реалізації будівельних проектів як у Туреччині, так  і в інших країнах. TEMELSU успішно веде міжнародні проекти у Середній та Південній Азії,  Африці, на Близькому Сході, а також у Східній Європі, зокрема – в Україні, де компанія, зокрема, працює у партнерстві з членом МГІК   –  ТОВ «ФБМ Україна».