Анонс: Всеукраїнський Форум «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі»

Всеукраїнська дорожня Асоціація протягом року веде широку дискусію між бізнесом та органами державної влади задля вирішення найбільш проблемних моментів, що стосуються закупівель в дорожній галузі.

Недоліки публічних закупівель, оптимізація комерційних закупівель, залучення добросовісних субпідрядників та постачальників, впровадження нових матеріалів та технологій в дорожньому будівництві, доступ до «довгих та дешевих» кредитних ресурсів, перевірки – це теми які сьогодні чи не найбільше хвилюють дорожників.

Асоціація виступає організатором Всеукраїнського Форуму «Публічні та комерційні закупівлі в дорожній галузі», який відбудеться у Києві  20 червня 2019 року.

Форум стане важливим етапом дискусії з означених питань, за результатами якої будуть напрацьовані пропозиції бізнесу щодо їх врегулювання.

Форум буде проведено у формі відкритої платформи для обговорення актуальних питань пов’язаних із закупівлями, ворк-шопу та тематичних секцій. Секції передбачають активну роботу всіх учасників Форуму по  трьом актуальним темам, обмін досвідом, напрацювання варіантів вирішення конкретних проблем, дискусію.

З програмою Форуму можна ознайомитись за посиланням.

Реєстрація.