Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний, автономний

budynok

 

Будинок майбутнього: енергоефективний, пасивний,

автономний

Проведення міжнародної енергоефективної  конференції під такою назвою анонсовано на офіційному сайті Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України. Захід відбудеться 11 квітня 2016 року в місті Кам’янець-Подільському з метою поширення  кращих практик і світового досвіду у сфері енергоефективного проектування та будівництва, а також налагодження партнерських відносин  між зацікавленими сторонами.

Планується, що в цьому консультаційно-іміджевому заході візьмуть участь представники Посольства Франції в Україні, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, очільники міст, французькі, німецькі та українські експерти, провідні фахівці галузі та профільні організації.  

У рамках конференції заплановано дискусійні панелі за напрямками:

  •      архітектурне проектування будинків;
  •    утеплюючі та оздоблювальні матеріали: поєднання комфорту та новітніх трендів;
  •      комунікації в будинку: від прихованих можливостей до реальних проектів.

Також за підтримки Кам’янець-Подільської міської ради після офіційної частини Конференції відбудеться оглядова екскурсія на завод з виробництва енергозберігаючих вікон «Вікно плюс».

Організаторами заходу виступає Асоціація з енергоефективності та енергозбереження (АЕЕ) за підтримки Посольства Франції в УкраїніКам’янець-Подільської міської ради та проекту “Енергоефективність у громадах”, що впроваджується GIZ.

На сьогодні триває реєстрація учасників.  

Попередній проект Програми можна знайти за посиланням .

Якщо Ви маєте значний досвід за напрямками «утеплюючі та оздоблювальні матеріали» або «комунікації в будинку» та бажаєте поділитись своїм досвідом, звертайтеся за електронною адресою: o.reminskaya@gmail.com або телефоном:  +38 097 834 97 08.

Отримати додаткову інформацію щодо конференції, дізнатися більше про спікерів заходу та про умови участі можна за адресою: http://energy-efficiency.in.ua/category/zaplanovani-zaxodi.