Делегація представників МГІК відвідала Литву

UALT

 

Делегація представників МГІК відвідала Литву

Делегація представників МГІК на чолі з членом Ради Гільдії Олександром Непомнящим 12-14 травня відвідала із діловим візитом Литовську Республіку.

В ході візиту відбулась зустріч з представниками Асоціації консалтингових компаній Литви та представником компанії Kelprojektas, що є членом цієї Асоціації.

Зустріч проходила в офісі Kelprojektas у Вільнюсі за участі заступника генерального директора, директора з технічної частини фірми Kelprojektas Arvidas Sibirka, а також керуючого директора Асоціації Gintare Zorskaite.

Перемовини відбувались у теплій дружній атмосфері. Схожі риси менталітету обох сторін сприяли взаєморозумінню та ефективному пошуку спільних рішень.

За результатами переговорів було досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці, обміну інформацією щодо діяльності Асоціації та МГІК, обміну досвідом щодо посилення ролі правил FIDIC в інвестиційних проектах України та Литви, а також поза межами цих двох країн, впровадження та виконання положень Кодексу Етики FIDIC, визначення ролі інженера-консультанта у законодавстві обох країн, представлення інтересів членів асоціацій тощо.

На зустрічі представники делегації МГІК наголосили на необхідності формалізації відносин з Асоціацією шляхом укладення Меморандуму про співпрацю, положення якого сторони узгодять найближчим часом.

 

Довідково:

Асоціації консалтингових компаній Литви заснована у 2003 році та є національним членом Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC). Це добровільна організація зареєстрованих у Литві інженерно-консалтингових компаній, що розробляють проектну та містобудівну документацію, надають консультаційні та інші інжинірингові послуги, яка створена з метою підтримки, представлення й захисту ділових і професійних інтересів своїх членів у Литві та за кордоном.