Представники МГІК домовились про співпрацю із SIDIR та з представниками інженерно-консалтингової спільноти Польщі

UAPL

 

Представники МГІК домовились про співпрацю із SIDIR та з представниками інженерно-консалтингової спільноти Польщі

Делегація МГІК, очолювана Керівником групи радників Юрієм Правом відвідала Варшаву, де було проведено ряд зустрічей.

В рамках співпраці з Польською Асоціацією інженерів-консультантів SIDIR, яка є одним із найдосвідченіших представників інтересів інженерно-консалтингової галузі та національним членом Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC), відбулася зустріч із виконавчим директором цієї Асоціації Tamara MAŁASIEWICZ.

Обговорено питання щодо врегулювання на законодавчому рівні загальних засад діяльності інженера-консультанта, вивчено досвід організації навчання членів SIDIR, а також досягнуто домовленості щодо укладення Меморандуму про співпрацю.

Під час візиту також було проведено ряд зустрічей з досвідченими представниками інженерно-консалтингової спільноти Польщі та фахівцями провідних міжнародних юридичних компаній з представництвом у цій країні.

SIDIR сприяє поширенню сучасних принципів організації інвестиційних процесів та реалізації проектів на засадах, визначених FIDIC та міжнародними фінансовими організаціями. Асоціація виступила одним із організаторів другої регіональної конференції, присвяченої практичному застосуванню нових Директив ЄС з питань закупівель, яка відбулася 7-8 березня поточного року у місті Кракові. Про участь представників МГІК у цій конференції ми інформували раніше.