EFCA презентує власне керівництво, яке допоможе керівникам проектів оптимізувати використання ISO 19650

Європейська федерація інженерів-консультантів (EFCA), до складу якої входять національні асоціації з 28 країн, є єдиною європейською федерацією, що представляє ділові інтереси професійного інженерного консалтингу та супутніх послуг, галузі, в якій працює близько мільйона співробітників у Європі. EFCA представляє у Європі Міжнародну федерацію інженерів консультантів (FIDIC).

Україна є першою з пострадянських країн, яка завдяки Міждержавній гільдії інженерів консультантів представлена у цій поважній європейській організації.

Вашій увазі пропонується буклет EFCA, присвячений баченню подальшого розвитку інформаційного цифрового моделювання у сфері будівництва.

Брюссель, 2 липня 2019 року

Європейським компаніям для виживання на складному і мінливому ринку вкрай важливо використовувати програмне забезпечення для 3D-моделювання, наповнювати його даними і працювати в тісній співпраці з усіма партнерами будівельних та інженерних проектів.

Інформаційне моделювання будівель (Building information modelling, BIM) – це підхід до управління цифровою інформацією. Це означає більш ефективне використання ресурсів, комунікацію і, отже, співпрацю в рамках партнерства, більшу гнучкість і покращення довгострокового планування.

Нещодавня публікація ISO 19650 , міжнародного стандарту якості, що регулює організацію і оцифровування інформації щодо будівель та об’єктів будівництва, спрямована допомогти замовнику, керівнику проекту і підряднику домовлятися, приходити до спільного розуміння з різноманітних питань і полегшувати обмін даними. Стандарт допоможе поширити BIM по всій галузі і об’єднати зацікавлені сторони в рамках проекту. Окрім підвищення конкурентоздатності будівельного сектору, BIM виступає рушійною силою інновацій і стійкого зростання, а також є інструментом для підвищення якості інфраструктури.

Тому Європейська федерація інжинірингово-консалтингових асоціацій (EFCA) вважає актуальним представлення своїм членам керівництва щодо впровадження стандарту ISO 19650 і підкреслення його далекосяжних переваг.

За концепціями ISO 19650, BIM являє собою безпрецедентні можливості для інженерів з метою підвищення своєї сукупної вигоди в процесі будівництва.

EFCA вважає, що дуже важливо досягти кращого розуміння щодо застосування нових способів спільної роботи і впроваджувати більш цифровий підхід, тим самим говорячи однією мовою.

Буклет EFCA допоможе всім зацікавленим сторонам оптимізувати використання стандарту ISO 19650. Завантажити буклет можна за ТУТ.

ПРИМІТКА

Запропонований для завантаження буклет містить ідентифікаційні позначки EFCA та МГІК, і  наданий EFCA  для ознайомлення з викладеною у ньому інформацією членів Міждержавної гільдії інженерів консультантів. Міжнародна версія документа доступна для завантаження на сайті: www.efcanet.org.