Фахівці МГІК взяли участь у циклі семінарів «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017»

Протягом листопада поточного року (07.11- у місті Полтава, 21.11 у – місті Одеса, 27.11 – у місті Львів, 28.11 – у місті Києві, 30.11 – у місті Суми)  фахівці МГІК взяли участь у циклі семінарів «Визначення вартості будівельно-монтажних та ремонтно-будівельних робіт із застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Осінь 2017», організованих за участі Науково-дослідного інституту будівельного виробництва ім. В.С.Балицького.

Під час семінарів були розглянуті питання особливостей використання в Україні міжнародно визнаних типових форм контрактів, зокрема FIDIC, та деяких аспектів  управління проектами з огляду на міжнародний досвід.

Окрема частина виступів була присвячена участі та ролі інженера-консультанта у реалізації таких проектів на території України. Зокрема, учасників Конференції було поінформовано про затвердження наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та  житлово-комунального господарства України розробленої фахівцями Гільдії Зміни № 11 до розділу 1 «Керівники, професіонали, фахівці» Довідника кваліфікаційних характеристик професій працівників Випуск 64 «Будівельні, монтажні та ремонтно-будівельні роботи»,  якою в Україні вперше було введено кваліфікаційну характеристику «інженер-консультант (будівництво)».

Також було зазначено, що Міждержавною гільдією інженерів консультантів розроблено примірний перелік послуг, які інженер-консультант надає Клієнту. Названий примірний перелік буде опублікований у 12-му номері періодичного видання «Ціноутворення у будівництві».