Глобальні заходи FIDIC для майбутнього розвитку

WSBE

Глобальні заходи FIDIC для майбутнього розвитку

Міжнародна Федерація Інженерів-Консультантів (FIDIC) – один із чотирьох партнерів Серії Конференцій SBE (Стале містобудівне середовище). Процес створення у 2016 році конференції SBE нині на стадії завершення. Пропозиції були отримані та схвалені для національних/регіональних заходів.

Глобальною подією для 2017 року обрано Гонконгську конференцію WSBE 17 (World Sustainable Built Environment), яку орієнтовно заплановано на 5-7 червня 2017 року.

Детальніше про конференцію.

Тема: Трансформація нашого будівельного середовища через інновації та інтеграцію: втілення ідей у діях.

Місце проведення: Виставковий центр Гонконгу.

Співорганізаторами конференції виступають Рада будівельної промисловості, Гонконгська Рада зеленого будівництва.

Під час серії конференцій SBE16/17 додатковий акцент буде зроблено на невеликих міських масштабах, а це означає, що вперше обсяг розширюється від поодинокого будівництва до «сталого містобудівного середовища», тобто більш детально охоплюються питання, пов’язані з міськими районами і допоміжною інфраструктурою.

Разом із виставкою ця 3-денна конференція включає семінари і круглі столи, паралельні сесії та спеціальні форуми. Близько 1 800 захисників екобудівництва, політиків, учених, практиків галузі, студентів із усього світу зберуться разом, щоб отримати спеціальні знання і мотивації для налагодження конструктивного діалогу з метою найголовнішого – “втілення ідей у діях», що передує розвитку містобудівного середовища.

Загалом географія учасників конференції досить широка. Заплановано участь представників із більш ніж 20 країн світу. Детальнішу інформацію про WSBE17 Гонконгу буде оприлюднено найближчим часом. Будь ласка, слідкуйте за оновленнями! Для отримання доповненої інформації щодо заходу натисніть тут щоб приєднатися до списку розсилки.

 

Для запитів: wsbe17@wsbe17hongkong>.

 

Довідково:

Про важливість заходу свідчить навіть розроблення логотипу із подальшим його розшифруванням. Танцюючі метелики над зеленим містом хмарочосів символізують трансформацію стійкого середовища міської забудови по всьому світу. Вони змальовані з унікального виду метелика в Гонконзі, який захищений законодавчо. “2017” у китайському стилі каліграфії означає, що Схід зустрічається із Заходом у Гонконзі.