«Horizon 2020»: нові горизонти міжнародного співробітництва у галузі досліджень та інновацій

Європейська комісія оголосила про створення нової програми «Горизонт-2020»(Horizon 2020/H2020), призначеної об’єднати фінансування досліджень таінновацій в ЄС, повідомляє Державне космічне агентство України.

Ця програма, як зазначається на сайті ДКА, буде діяти до 2020 року та об’єднає всі існуючі програми ЄС з фінансування досліджень та інновацій, включаючи Рамкову програму з досліджень, Рамкову програму з конкурентоспроможності та інновацій і діяльність Європейського інституту інновацій і технологій («ЕІТ»).

У ході засідання засіданні Робочої групи з питань співробітництва Україна – ЄС в галузі космосу 22 січня 2016 року в Державному космічному агентстві України відбувся Інформаційний день програми «Horizon 2020».

Мета заходу – поширити інформацію щодо програми, участь у якій можуть взяти представники підприємств, установ, малого та середнього бізнесу, наукові та освітні заклади, а також акцентувати увагу на перспективах та проблемах інтеграції вітчизняної науки до загальноєвропейського дослідницького простору.

З презентаціями можна ознайомитися на сайті ДКА.

Більше інформації – на сайті програми «Horizon 2020».