Інжиніринг: деякі аспекти підвищення кваліфікації ключового персоналу

Інжиніринг: деякі аспекти підвищення кваліфікації ключового персоналу. Під такою назвою вийшла стаття з узагальненням досвіду Міждержавної гільдії інженерів-консультантів з питань організації комплексного навчання за модулями FIDIC.

Крім того, у публікації проаналізовано форми та методи навчання інженерів-консультантів у будівництві, визначено засади підвищення кваліфікації таких працівників у розрізі їх безперервної освіти та обґрунтовано принципи навчання висококваліфікованої аудиторії.

Статтю опубліковано у збірнику наукових праць «Актуальні проблеми державного управління»  Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України. З повним текстом можна ознайомитися за посиланням.

У цьому ж виданні представлено напрацювання учасника Наукової школи управління ризиками при будівництві та експлуатації об’єктів нерухомості Бульби Володимира Григоровича та його співавтора щодо концепції соціальних ризиків у сучасному українському суспільстві та цивілізації в цілому, їх сутності й місця в державному управлінні. Стаття доступна ТУТ.