Іспанія вивчає можливості співпраці

Відбулася ініційована начальником Торгово-економічного відділу Посольства Іспанії в Україні Хуаном Антоніо Обрегон Санчесом онлайн-зустріч з керівництвом Міждержавної гільдії інженерів-консультантів.

Пан Хуан Антоніо Обрегон Санчес висловив підтримку у цей складний для усіх нас час та готовність надати всебічну допомогу з питань, що стосуються участі у відбудові зруйнованих внаслідок війни об’єктів на основі сучасних європейських стандартів та кращих міжнародних практик. Також він розповів про широке коло запланованих ним зустрічей і контактів в Україні та поцікавився планом відновлення країни.

Президент МГІК Олександр Непомнящий поінформував учасників зустрічі про діяльність Міждержавної гільдії інженерів-консультантів загалом та заходи щодо обстеження й відбудови зруйнованих і пошкоджених внаслідок російської збройної агресії  об’єктів зокрема, запропонував можливі напрямки співпраці. Серед іншого, було відмічено активну участь представників МГІК у науково-технічних та громадських радах органів влади, робочих групах, у тому числі утворених при Національній раді з відновлення України.

Довідково: Національна рада з відновлення України від наслідків війни утворена Указом Президента України від 21 квітня 2022 року № 266/2022. Цим же Указом затверджено Положення про національну раду та її посадовий склад. Для належної роботи національної ради та підготовки фахових пропозицій, які випливають із її завдань, при раді передбачено утворення 23-х робочих груп за різними напрямками.