Італійський вектор у розвитку міжнародного співробітництва МГІК

OICE

 

 

Італійський вектор у розвитку міжнародного співробітництва МГІК

18-22 травня 2016 року відбувся діловий візит до Італійської Республіки делегації представників МГІК на чолі з членом Ради Гільдії Олександром Непомнящим.

В ході візиту проведено зустріч з представниками Асоціації інженерних, архітектурних, техніко-економічних консультуючих організацій Італії OICE, а саме: з Віце-президентом Асоціації та Генеральним директором компанії 3TI PROGETTI Альфредо Інглетті, керуючим міжнародних проектів Франческо Фаирмонте, координатором міжнародних проектів Марко Рагуса. В офісі OICE у Римі українську делегацію очікував теплий прийом італійських колег.

Під час зустрічі досягнуто домовленостей щодо подальшої співпраці, обміну інформацією стосовно діяльності OICE та МГІК та досвідом з посилення ролі правил FIDIC в інвестиційних проектах України й інших країн, представлення інтересів членів цих організацій та інші вагомі питання.

Для закріплення перших кроків співробітництва було запропоновано розглянути питання щодо укладення Меморандуму про співпрацю, що дозволить більш продуктивно розпочати пошук та систематизувати сфери майбутньої взаємодії.

OICE – асоціація, утворена в 1965 році, є одним із засновників Європейської федерації інжинірингових консалтингових асоціацій (EFCA) та національним членом Міжнародної федерації інженерів-консультантів (FIDIC). OICE на цей час включає всі основні італійські інжинірингові компанії та більшість із найбільш кваліфікованих малих та середніх компаній.

 

DSC05