ІV МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВО-ПРАКТИЧНИЙ ФОРУМ «ІННОВАЦІЇ В НАУЦІ: ВИКЛИКИ СУЧАСНОСТІ»

Цими днями у місті Варна (Болгарія) відбувається IV Міжнародний науково-практичний форум «Інновації в науці: виклики сучасності».

Організаторами форуму є Чернігівський національний технологічний університет (Україна), Центр стратегічних ініціатив та прогресивного розвитку (Україна), Варненський вільний університет імені Чорноризця Храбра (Болгарія).

Метою форуму є активізація співпраці між науковою спільнотою країн-партнерів, вивчення кращих європейських практик розвитку сучасної освіти і науки, визначення шляхів та напрямів формування ефективної системи освіти і науки в Україні з урахуванням європейського досвіду та національних пріоритетів.

У роботі форуму бере участь делегація МГІК на чолі з президентом МГІК Олександром Непомнящим – керівником Наукової школи управління ризиками при будівництві та експлуатації об’єктів нерухомості.

Необхідність впровадження європейського досвіду у сфері будівництва зумовлює та мотивує до постійного фахового зростання, підвищення кваліфікації  та співпраці співробітників та партнерів МГІК.