Керуючий директор FIDIC Енріко Вінк відвідав Україну

13-15 червня 2018 р. в Україні перебував з робочим візитом Керуючий директор FIDIC Енріко Вінк  у супроводженні пані Джорджани Текуч, члена Комітету із розширення розвитку потенціалу FIDIC, та Кремони Котовля, члена Комітету із ризику, відповідальності та якості FIDIC.

На запрошення Міждержавної гільдії інженерів консультантів (МГІК)  Енріко Вінк та його колеги відвідали офіси МГІК та професійних саморегулівних організацій будівельної галузі України, зустрілися з командою ключових експертів і фахівців та ознайомилися із результатами діяльності МГІК та Наукової школи управління ризиками при будівництві  та експлуатації об’єктів  нерухомості під керівництвом п. Олександра Непомнящого.

За результатами робочих зустрічей та дискусій щодо  необхідності прискорення процесу запровадження в будівельній галузі України кращих світових практик, було підписано ліцензійну угоду між FIDIC та МГІК на переклад і розповсюдження наступних видань FIDIC:

  1. “Посібник із процедури закупівель FIDIC” (перше видання,2011р.)
  2. “Посібник із контрактів FIDIC з будівництва, постачання обладнання, проектування та будівництва / під ключ” (перша редакція,2000р.)

Крім того, пан Вінк взяв участь у Бізнес Днях FIDIC, які було організовано Асоціацією інженерів-консультантів України (АІКУ).

Підписання ліцензійної угоди між FIDIC та МГІК на переклад і розповсюдження посібників FIDIC, 14 червня 2018 р.

 

Зустріч Джорджани Текуч та Кремони Котовля з активом МГІК.