Конференція EFCA: актуальна інформація

В рамках щорічної конференції Європейської Федерації Інжинірингово-Консалтингових  Асоціацій, яка сьогодні розпочала роботу у Копенгагені (Данія), відбулось засідання Генеральної Асамблеї EFCA.

Association Consulting Engineers Ireland conference, which took place at Chartered Accountants House, Pearse Street, Dublin. Picture Colm Mahady / Fennells - Copyright© Fennell Photography 2016.

Під час засідання Генеральної Асамблеї до виконання обов’язків Президента EFCA став Кевін Радден, обраний 2 червня 2016 року у Софії (Болгарія), генеральний директор міжнародної консалтингово-інжинірингової фірми «Garland».  Він перебуватиме на посту Президента три роки.

У своїй промові пан Радден сказав, що він спрямовуватиме свою діяльність на розвиток бізнес-середовища, сприятливого для забезпечення конкурентоспроможності членів EFCA на світовому ринку.

Пан Радден  є дипломованим інженером і членом Асоціації інженерів-консультантів Ірландії. З жовтня 1999-го року він працював на посаді директора, а  з 2011 року  – генерального директора «Garland».

Кевін Радден  має великий досвід в області планування, проектування, закупівель, контролю витрат і реалізації великомасштабних цивільних і інфраструктурних проектів. Він відповідав за планування, проектування та нагляд за будівництвом різних бізнес-парків, аеропортів, закладів  охорони здоров’я і промислових об’єктів.

Кевін Радден є членом таких організацій як «Партнерство з безпеки будівництва» і «Консультативної ради з будівництва», як міжгалузевих органів з охорони здоров’я і безпеки.

Він був одним із фундаторів Асоціації інженерів-консультантів Ірландії,  Об’єднаного комітету з охорони здоров’я і безпеки у будівництві, Починаючи з 2005 року він відповідав за координацію діяльності цих установ в частині  безпеки і гігієни праці.

Міждержавна Гільдія Інженерів Консультантів щиро вітає пана Раддена з початком виконання обов’язків Президента EFCA і бажає йому  успіхів і творчого натхнення!

EFCA_01

EFCA_02