Конференція країн Центральної та Східної Європи «Життєвий цикл у DAB / DAAB: FIDIC 2017 – FIDIC 1999»

25-27 березня у Бухаресті (Румунія) відбудеться Конференція країн Центральної та Східної Європи «Життєвий цикл у DAB1 / DAAB2: FIDIC 2017 – FIDIC 1999».

Конференція організована румунським відділенням Фонду Ради з вирішення спорів (Dispute Resolution Board Foundation – Romania Chapter /DRBF).

Тематика Конференції зосереджена на розумінні розроблення, впровадження та забезпечення успішної програми Ради з врегулювання спорів, з метою максимального забезпечення умов для уникнення суперечок, а також забезпечення швидкого прийняття економічно ефективних рішень, що є ознакою успішних проектів.

У Конференції візьмуть участь провідні світові фахівці будівельної галузі та експерти, які спеціалізуються на вирішенні спорів, які виникають у процесі реалізації інвестиційно-будівельних проектів відповідно до контрактів FIDIC, зокрема: Енріко Вінк (Enrico Vink), Джорджана ТЕКУЧІ (Giorgiana Tecuci Paltineanu), Лінді ПАТТЕРСОН, (Lindy Patterson QC), Євген СМИРНОВ (Evgeny Smirnov) та Аліна Валентина ОПРЕА (Alina Valentina Oprea) та інші фахівці.

Виступи будуть супроводжуватись синхронним перекладом.

Протягом трьох днів заплановано проведення навчальних семінарів, присвячених кращим світовим практикам із запобігання та вирішення спорів.

Зокрема, буде розглянуто питання вирішення спорів у контексті умов контрактів FIDIC видання 2017 року.

Під час живого спілкування учасники Конференції матимуть змогу налагодити контакти та обмінятись власним досвідом.

Міждержавна гільдія інженерів консультантів є інформаційним партнером організаторів Конференції.

_______________________________________________

1Dispute Adjudication Board (DAB) –  Рада з вирішення спорів.

2Dispute Avoidance Adjudication Board (DAAB) – Рада із запобігання та вирішення спорів.