Конференція "Впровадження ВІМ-технологій в Україні"

11-го грудня о 10:00 вперше в Україні відбудеться Міжнародна Конференція з питань впровадження ВІМ-технологій, організована в рамках проєкту технічної допомоги ЄС «Допомога органам влади України в удосконаленні менеджменту циклом інфраструктурного проєкту» (МЦІП). У заході очікується участь представників державних органів (Міністерства розвитку громад та територій, Міністерства інфраструктури, Верховної Ради), експертів європейських організацій (FIEC, EU BIM Task Group, Європейська делегація, IPCM), провідних українських організацій, які найбільш активно працюють у напрямі впровадження ВІМ-технологій (КБУ, УЦСС, МГІК, BRDO, UA BIM Community) та інших поважних гостей, які поділяться своїм досвідом, баченням та очікуваннями (CoST, Полтавагазвидобування, Громадська рада Укравтодор, DC Evolution).

На учасників чекає насичена програма з презентаціями Концепцій впровадження ВІМ-технологій в Україні (експертна та урядова версії), посібника EU BIM Handbook, результатів та планів адаптації ISO стандартів. Також відбудеться панельна дискусія стосовно процесу впровадження ВІМ у Європі та панельна дискусія щодо механізмів для розвитку ВІМ в Україні. Ми впевнені, що цей захід важливий для усього будівельної галузі України на шляху її трансформації до Європейського ринку. А експертні обговорення допоможуть зацікавленим сторонам сформувати спільне бачення наступних кроків для ефективного впровадження ВІМ-технологій в Україні.

Запрошуємо усіх бажаючих долучитись до трансляції заходу за zoom-посиланням:
https://us02web.zoom.us/j/87132350560?pwd=dkxBbTg0NWU5UG9tOUMwVWtnY1JwZz09 (Meeting ID: 871 3235 0560 Passcode: 857903)

Також трансляція буде відбуватись на сторінці у фейсбук: https://www.facebook.com/ipcm.project але для можливості скористатись синхронним перекладом заходу рекомендуємо скористатись першим лінком.

З програмою конференції можна ознайомитись за цим посиланням.