Конкурс на посаду Головного архітектора столиці

Architector

 

Конкурс на посаду Головного архітектора столиці

На посаду директора Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради – головного архітектора міста Києва претендують 14 осіб. Така інформація оприлюднена на сайті КМДА.

12 лютого відбулось друге засідання конкурсної комісії, яка обиратиме головного архітектора столиці. За інформацією видання «Хмарочос», представник якого побував на засіданні, було визначено критерії та порядок відбору претендентів на цю посаду.

До складу конкурсної комісії входить 19 осіб. Головою комісії призначено Олександра Спасибка, заступника голови КМДА, заступником голови – Володимира Бондаренка, керівника апарату КМДА, а секретарем – Оксану Величко, представницю Реанімаційного Пакету Реформ та члена Антикорупційної ради при Міському голові.

На засіданні затверджували критерії, за якими члени комісії будуть оцінювати кандидатів, а також ухвалювали календар конкурсу та формат тестування, і, нарешті, допускали кандидатів за формальними ознаками (досвід роботи) до тестування.

За інформацією видання, порядок роботи комісії буде наступним:

16 лютого відбудеться тестування усіх кандидатів (100 питань, з яких: 15 – на знання Конституції України, 15 – щодо законодавства про державну службу, 15 – на знання антикорупційних нормативних актів та 55 профільних питань: містобудівне законодавство, будівельні норми, державні стандарти та правила). До наступних етапів відбору будуть допущені ті, хто правильно відповість на 51 і більше питань.

18-19 лютого кандидати будуть проводити презентації та відповідати на запитання членів комісії.

23-24 лютого відбудуться співбесіди з кандидатами. Після цього усі презентації та відеозаписи будуть оприлюднені в мережі Інтернет. Буде сформовано шорт-лист кандидатів (у комісії кажуть про 3-5 осіб).

З 29 лютого по 4 березня пройдуть публічні презентації відібраних кандидатів у Колонному залі КМДА за участі громадськості.

11 березня буде проведено підсумкове засідання комісії, де й мають обрати нового головного архітектора міста Києва.

Як відомо, у списку кандидатів на посаду директора Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради – головного архітектора міста Києва, зокрема:

  • Сергій Броневицький (начальник КО «Інститут Генерального плану м. Києва», в. о. головного архітектора столиці у 2009-2011 р);
  • Андрій Миргородський (проектний директор ТОВ «Проектні системи ЛТД», екс-депутат Київради);
  • Георгій Куровський (доцент кафедри теорії архітектури Київського національного університету будівництва та архітектури, екс-головний художник Києва);
  • Ганна Бондар (нині в.о. головного архітектора Києва, заступник директора Департаменту містобудування та архітектури – начальник управління ландшафтної архітектури, комплексного благоустрою) та інші.