МГІК налагоджує співпрацю з MEDEF International

MEDEF International – перша французька мережа приватного бізнесу за кордоном – дозволяє компаніям дізнаватися та оцінювати бізнес-можливості за секторами на більш ніж 120 ринках, переважно на нових ринках або в країнах, що розвиваються.

В ході онлайн-зустрічі з керівництвом та фахівцями Міждержавної гільдії інженерів-консультантів заступник генерального директора MEDEF International Жеральдін Лембль (Géraldine Lemble) презентувала роботу цієї організації.

До складу MEDEF International входить понад 170 тис. французьких компаній, 65% з яких – малі та середні підприємства, 10% – великі компанії. Організація за понад 30 років своєї діяльності відкрила представництва у 120 країнах світу (окрім Китаю та Росії), та налагодила співпрацю з органами державної влади Франції. Щорічно вона проводить біля 300 заходів.

Жеральдін Лембль повідомила про створення робочої групи з українських питань у складі з 10 французьких компаній, серед яких транспортні та інжинірингові, та виступила з ініціативою провести вебінар між цими компаніями та компаніями-членами МГІК для обговорення напрямків можливої співпраці.

Маємо надію, що завдяки співпраці MEDEF International з Міждержавною гільдією інженерів-консультантів французький бізнес більше знатиме про перспективи розвитку ринку інжинірингових і консалтингових послуг в Україні, наші потреби в умовах російської збройної агресії та подальші можливості.