МГІК поглиблює співпрацю з європейськими партнерами

Krakow

МГІК поглиблює співпрацю з європейськими партнерами

7-8 березня поточного року у місті Кракові (Республіка Польща) відбулась друга регіональна конференція, присвячена практичному застосуванню нових Директив ЄС з питань закупівель з акцентом на інвестиції в інфраструктуру в умовах регулювання ринку публічним правом і правилами державних закупівель.

         Організаторами конференції виступили Міжнародна федерація інженерів-консультантів (FIDIC), Асоціація інженерів-консультантів і експертів Польщі (SIDІR) та Європейська федерація інжинірингових та консалтингових асоціацій (EFCA).

       Основною темою конференції стало питання інтеграції типових форм контрактів FIDIC і передового досвіду із закупівель будівельних послуг у європейському регіоні в умовах нових правил закупівель ЄС. Конференції передував спеціальний семінар щодо закупівель Best Value.

       Україну на конференції представляли Міждержавна гільдія інженерів-консультантів, що є афільованим членом FIDIC, та юридична компанія Arzinger.

      Представником МГІК в ході виступу на конференції було виcловлено вдячність за відкриті можливості та заінтересованість будівельної спільноти України в запровадженні європейських правил технічного регулювання.  

        В рамках конференції відбулась низка двосторонніх зустрічей, спрямованих на поглиблення співпраці МГІК з європейськими колегами в рамках FIDIC.

З програмою конференції можна ознайомитись на сайті FIDIC.

Презентація доступна ТУТ.