МГІК та ATCEA звірили позиції в нових історичних реаліях та уклали Меморандум

Сьогодні, в рамках THE GLOBAL ECONOMIC IMPACT FORUM ON UKRAINE – міжнародного форуму з відбудови України – Міждержавна гільдія інженерів-консультантів і Асоціація турецьких інженерів-консультантів та архітекторів (ATCEA) підписали Меморандум про взаєморозуміння.

Цей документ є логічним продовженням та доповненням до Меморандуму між ATCEA та МГІК, підписаного в Стамбулі 15 березня 2017 року. Сторони звірили позиції задля розвитку відносин з метою вирішення відповідних глобальних викликів в нових історичних реаліях.

«Метою меморандуму є визначення основи для співпраці та координації з метою збільшення зусиль і можливостей для ефективної спільної діяльності турецьких і українських компаній у відновленні України» – значиться у документі.

ATCEA та ICEG підтвердили заінтересованість у зміцненні та поглибленні співробітництва, зобов’язалися заохочувати та розвивати взаємні контакти представників будівельного інжинірингу в Україні та Турецькій Республіці.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на Асоціацію «Регіональне будівництво», що об’єднує будівельників Харківщини, нові можливості вже зацікавили учасників будівельного ринку, які готові долучитися до відбудови України.