МГІК та Egis зібрали інженерів-консультантів для налагодження зв’язків та освоєння нових ринків

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів залишається платформою для комунікації між учасниками будівельного процесу, розширення можливостей та освоєння нових ринків для інженерів-консультантів.

31 січня 2022 р. МГІК організував спільну зустріч експертів-консультантів, інженерів, представників та членів Гільдії із представниками ТОВ «Ежіс Україна» – частиною міжнародної групи Egis, яка надає послуги з консультування, дизайну та інжинірингу в Європі, Азії, Африці, Північній Америці та Австралії.

Під час зустрічі учасники детально обговорили можливості освоєння нових ринків, обмінялися досвідом роботи у будівельній сфері України та за кордоном. Присутні наголосили на важливості комунікації у трикутнику замовник–виконавець–інженер-консультант, зокрема, у контексті методології досудового врегулювання спорів. Ця усталена практика ефективної комунікації між замовником та виконавцем, серед іншого, допомагає якісній роботі у регіонах із незнайомою культурою ведення бізнесу. Нагадуємо, МГІК є членом Фундації рад з врегулювання спорів (DRBF) з листопада 2021 р. та просуває сучасні способи врегулювання спорів у професійну практику інженерів-консультантів в Україні.

Міждержавна гільдія інженерів-консультантів відкрита для ідей та пропозицій від своїх членів, тож підтримуйте зв’язок із Гільдією та між собою. Стежте за нашими веб-ресурсами (зокрема, сторінкою у Facebook) та приєднуйтеся до групи у Telegram (запрошення були надіслані усім членам МГІК).